ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE


Grudzień 25th, 2014 utworzone przez: Aneta

WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE  ŻYCZENIA WESOŁYCH, SPOKOJNYCH I CIEPŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, SPĘDZONYCH W GRONIE NAJBLIŻSZYCH ORAZ SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ W NOWYM 2015 ROKU 🙂 A ATEISTOM ŻYCZĘ MIŁEGO WYPOCZYNKU I SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ 🙂

świąteczna choinka

Świąteczna choinka
(zdj. z www.playbuzz.com)

Życzenia na Wielkanoc 2014


Kwiecień 19th, 2014 utworzone przez: Aneta

WSZYSTKIM NARAZ I KAŻDEMU Z OSOBNA SKŁADAM SERDECZNE ŻYCZENIA SPOKOJNYCH, RADOSNYCH I CIEPŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH W GRONIE RODZINNYM LUB JAKIMKOLWIEK INNYM A ATEISTOM ŻYCZĘ MIŁEGO WYPOCZYNKU 🙂 🙂 🙂 życzę ja, czyli autorka bloga

Wielkanocne zające w trawie z pisankami

Wielkaocne zające w trawie
(zdj. z www.happyholidays2014.com)

Co alkohol mówi o twoim charakterze?


Lipiec 25th, 2013 utworzone przez: Aneta

Surfując ostatnio po necie natknęłam się na bardzo ciekawy artykuł, co mówi o naszym charakterze rodzaj alkoholu, jaki lubimy pić. Może to zabrzmi nieco dziwnie, ale podobno to jaki mamy charakter wpływa na wybór alkoholu jaki pijemy. (więcej…)

Tagi: W kategorii: Alkohole Komentarze: 1 komentarz »

Nalewka na gruszkach- przepis


Lipiec 19th, 2013 utworzone przez: Aneta
Nalewka na gruszkach

Nalewka na gruszkach jest prosta w przygotowaniu, ale żeby ją degustować, trzeba czekać na skubańca niemal pół roku. Dla niektórych to może być spore utrudnienie, ale prawdziwi koneserzy i wielbiciele mogą czekać nawet rok 🙂 (więcej…)

Tagi: W kategorii: Alkohole Komentarze: Dodaj swoją opinię »

Nalewka z suszonych śliwek


Lipiec 11th, 2013 utworzone przez: Aneta
Nalewka z suszonych śliwek

Nie wiem czemu, ale nalewka z suszonych śliwek kojarzy mi się z jesienią i długimi wieczorami. Być może jest to tylko moje, błędne wyobrażenie, ale jakoś tak mi przyszło do głowy. (więcej…)

Tagi: W kategorii: Alkohole Komentarze: komentarze 3 »

Nalewka kminkówka – przepis


Czerwiec 25th, 2013 utworzone przez: Aneta

Jak powszechnie wiadomo, nalewkę można zrobić absolutnie na wszystkim, włącznie z przyprawami i ziołami. Tym razem główną rolę będzie grać kminek. (więcej…)

Tagi: W kategorii: Alkohole Komentarze: Dodaj swoją opinię »

Nalewka korzenna z karmelem


Czerwiec 12th, 2013 utworzone przez: Aneta

Nalewka korzenna z karmelem- już sama nazwa wskazuje, że będzie to coś smacznego, a na pewno fajnego 🙂 Korzenna z karmelem jest jedną z tych nalewek, przy której trzeba się trochę narobić, ale efekty są. (więcej…)

Tagi: , W kategorii: Alkohole Komentarze: Dodaj swoją opinię »

Nalewka jarzębinówka


Czerwiec 5th, 2013 utworzone przez: Aneta

Pierwszym podstawowym problemem z produkcją nalewki jarzębinówki jest konieczność czekania na owoce jarzębiny, ale jako, że jesień już w sumie bliżej niż dalej, to poczekać warto. 🙂 Zwłaszcza, że podobno zbiór owoców jarzębiny musi nastąpić tuż po pierwszych przymrozkach. (więcej…)

Tagi: W kategorii: Alkohole Komentarze: Dodaj swoją opinię »

Nalewka malinowa-przepis


Maj 31st, 2013 utworzone przez: Aneta

Nalewka malinowa już z samej nazwy daje nadzieję na miły smak, ale żeby taki uzyskać, trzeba się napracować. Podobno nalewkę malinową najpierw dobrze jest wystawić na światło, ale tuż po filtracji lepiej żeby siedziała w ciemnym i chłodnym miejscu. (więcej…)

Tagi: W kategorii: Alkohole Komentarze: Dodaj swoją opinię »

Nalewka ze śliwek węgierek


Maj 22nd, 2013 utworzone przez: Aneta
nalewka ze śliwek

Nalewka ze śliwek węgierek to prosty i smaczny napój niewinny, choć z tą niewinnością to może nie do końca, bowiem składniki topi się nie tylko w wódce, ale także i w spirytusie, a z tym jak wiadomo uważać trzeba… Przepis jednak podać nie zaszkodzi, a jest to nawet wskazane. (więcej…)

Tagi: , W kategorii: Alkohole Komentarze: Dodaj swoją opinię »


Copyright © 2012 Kuchenne Nierewolucje