Czy czekolada jest zdrowa


Luty 5th, 2016 utworzone przez: Aneta

Czekolady nikomu przedstawiać nie trzeba. Znam osobiście tylko jedną osobę, która nie lubi słodyczy i czekolada mogłaby u niej przeleżeć i miesiąc nietknięta. Ja sama jestem chyba uzależniona, bo kocham wszystko co ma czekoladę. (więcej…)

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE


Grudzień 25th, 2014 utworzone przez: Aneta

WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE  ŻYCZENIA WESOŁYCH, SPOKOJNYCH I CIEPŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, SPĘDZONYCH W GRONIE NAJBLIŻSZYCH ORAZ SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ W NOWYM 2015 ROKU 🙂 A ATEISTOM ŻYCZĘ MIŁEGO WYPOCZYNKU I SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ 🙂

świąteczna choinka

Świąteczna choinka
(zdj. z www.playbuzz.com)

Życzenia na Wielkanoc 2014


Kwiecień 19th, 2014 utworzone przez: Aneta

WSZYSTKIM NARAZ I KAŻDEMU Z OSOBNA SKŁADAM SERDECZNE ŻYCZENIA SPOKOJNYCH, RADOSNYCH I CIEPŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH W GRONIE RODZINNYM LUB JAKIMKOLWIEK INNYM A ATEISTOM ŻYCZĘ MIŁEGO WYPOCZYNKU 🙂 🙂 🙂 życzę ja, czyli autorka bloga

Wielkanocne zające w trawie z pisankami

Wielkaocne zające w trawie
(zdj. z www.happyholidays2014.com)

Szarlotka- przepis


Sierpień 26th, 2013 utworzone przez: Aneta

Szarlotka to jedno z moich ulubionych ciast. Pod żadną inną postacią jabłka mi tak nie smakują jak właśnie w cieście. Mój jedyny kłopot z szarlotką polega na tym, że… nie lubię jej robić. Tzn w ogóle nie lubię robić żadnych ciast -wolę pójść do sklepu i kupić gotowe. Nie brzmi to może najlepiej, jako że blogerka kulinarna powinna chwalić się wokół wszystkim, co umie zrobić, ale ja najwyraźniej jestem inna. (więcej…)

Tagi: W kategorii: Ciasta i desery Komentarze: komentarze 2 »

Biszkopt z jabłkami- przepis


Czerwiec 9th, 2013 utworzone przez: Aneta

Przepis na biszkopt z jabłkami dostałam oczywiście od mojej mamy i bardzo się z tego cieszę, bowiem jest to jedno z moich ulubionych ciast. Zwłaszcza z jabłkami. (więcej…)

Tagi: W kategorii: Ciasta i desery Komentarze: 1 komentarz »

Rogale świętomarcińskie


Październik 23rd, 2012 utworzone przez: Aneta

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moimi wrażeniami na temat jednej z najpopularniejszych potraw kuchni poznańskiej, a mianowicie rogali świętomarcińskich. Jako że wojażowałam po Poznaniu w poprzedni tydzień, jest chyba rzeczą normalną, iż muszę wspomnieć o tym sympatycznym i niezwykle popularnym świętomarcińskim wypieku. (więcej…)

Tagi: W kategorii: Ciasta i desery Komentarze: Dodaj swoją opinię »

Karpatka czyli pyszne ciasto z kremem


Wrzesień 14th, 2012 utworzone przez: Aneta

 

Wbrew szumnemu tytułowi nie jest to ciasto stricte osobistej produkcji, ale karpatka z pudełka. Zrobienie karpatki podyktowane było naszą potrzebą zjedzenia czegoś słodkiego, ale zwykłe cukierki czy ciastka nas nie satysfakcjonowały. Chcieliśmy porządnego ciasta z masą. Wybór padł na karpatkę. (więcej…)

Tagi: , W kategorii: Ciasta i desery Komentarze: 1 komentarz »


Copyright © 2012 Kuchenne Nierewolucje