Makaron po chłopsku


Wrzesień 6th, 2012 utworzone przez: Aneta

Makaron po chłopsku to danie, które pojawiło się na naszym stole w efekcie eksperymentu połączonego z lenistwem. Nie chciało nam się za bardzo gotować i postanowiliśmy kupić coś gotowego z tzw. garmażerki. Chcieliśmy najpierw łazanki, ponieważ są przepyszne i nastawieni na sukces ruszyliśmy do sklepu.

Nie przewidzieliśmy tylko, że może ich nie być. Postanowiliśmy zatem spróbować czegoś nowego i zdecydowaliśmy sie na makaron po chłopsku. Jako, że danie było już gotowe i należało je tylko podgrzać, był to najszybszy obiad świata.

Makaron po chłopsku samemu można spokojnie zrobić. Składa się na niego lekko skręcony makaron, podsmażone kawałki piersi z kurczaka, pokrojony szczypiorek, olej do podsmażenia oraz przyprawy jak pieprz i co kto chce jeszcze. Makaron jest bardzo dobry. Podejrzewam, że najpierw przygotowywane jest mięso: krojone na kawałki i podsmażane na oleju. Następnie dodawany jest szczypiorek i przyprawy. W tym czasie zagotowujemy makaron, odcedzamy i podsmażamy razem z mięskiem. Całość pewnie jest dokładnie mieszana.

Zobaczcie, spróbujcie i oceńcie sami. Jeśli wpadniecie na jakiś pomysł, piszcie!

 

Makaron na chłopsi sposób

Makaron po chłopsku

Makaron na chłopski sposób

Makaron po chłopsku

 

SMACZNEGO!

Tagi:
W kategorii: Z mąki i nabiału
Komentarze: Dodaj swoją opinię »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badgeCopyright © 2012 Kuchenne Nierewolucje