Przepis na kompot owocowy


Marzec 20th, 2018 utworzone przez: Aneta

Przepis na kompot owocowy jest jednym z najprostszych na świecie. Wszystko zależy od tego, jakich owoców chcemy użyć i w jakiej formie: czy świeże czy może mrożone. Zimą ciężko byłoby nam ugotować kompot ze świeżych truskawek czy śliwek i jest to zrozumiałe, że do takiego kompotu użyjemy mrożonych owoców. Latem jak najbardziej bierzemy to co z przyrody najlepsze 🙂 (więcej…)

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE


Grudzień 25th, 2014 utworzone przez: Aneta

WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE  ŻYCZENIA WESOŁYCH, SPOKOJNYCH I CIEPŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, SPĘDZONYCH W GRONIE NAJBLIŻSZYCH ORAZ SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ W NOWYM 2015 ROKU 🙂 A ATEISTOM ŻYCZĘ MIŁEGO WYPOCZYNKU I SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ 🙂

świąteczna choinka

Świąteczna choinka
(zdj. z www.playbuzz.com)

Życzenia na Wielkanoc 2014


Kwiecień 19th, 2014 utworzone przez: Aneta

WSZYSTKIM NARAZ I KAŻDEMU Z OSOBNA SKŁADAM SERDECZNE ŻYCZENIA SPOKOJNYCH, RADOSNYCH I CIEPŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH W GRONIE RODZINNYM LUB JAKIMKOLWIEK INNYM A ATEISTOM ŻYCZĘ MIŁEGO WYPOCZYNKU 🙂 🙂 🙂 życzę ja, czyli autorka bloga

Wielkanocne zające w trawie z pisankami

Wielkaocne zające w trawie
(zdj. z www.happyholidays2014.com)

Zielone koktajle na lato


Sierpień 8th, 2013 utworzone przez: Aneta

Ostatnimi czasy wiele mówi się o zielonych koktajlach. Zapanowała niemalże prawdziwa moda na zielone koktajle, bo pije je nie tylko zwykły Kowalski, ale także celebryci, którzy bardzo chętnie dają się fotografować z zieloną szklanką w dłoni. O co w tym wszystkim chodzi i co to są te zielone koktajle? (więcej…)

Zielone listki, czyli jak to z herbatą było


Wrzesień 6th, 2012 utworzone przez: Aneta

Herbata to jeden z najpopularniejszych napojów w Polsce, jednak mało kto wie, jaka jest jej historia. Na temat herbaty istnieje tak wiele legend, jak jej gatunków i nikt na prawdę nie wiem, co jest prawdziwe a co nie. Powszechnie jednak wiadomo, iż herbatę znali już starożytni Chińczycy ponad 2000 lat p.n.e. Znacznie później dotarła do Japonii, gdzie sposób parzenia herbaty zależał od wyznawanej filozofii. (więcej…)

Tagi: W kategorii: Napoje Komentarze: Dodaj swoją opinię »


Copyright © 2012 Kuchenne Nierewolucje