O mnie


Sierpień 18th, 2012 utworzone przez: Andrzej

Mam na imię Aneta. Jestem miłą i sympatyczną dziewczyną, która do tej pory niespecjalnie pasjonowała się gotowaniem. Wiecie, jak to jest, dopóki mieszka się z rodzicami, wszystko jest łatwiejsze i człowiek nie musi za wiele robić. No, chyba, że dochodzi już do pewnego momentu, w którym uświadamia sobie, że warto byłoby już zacząć samodzielnie egzystować. Ja ten czas już osiągnęłam. Osiągnęłam też coś jeszcze- wyszłam za mąż. Wszystkie dziewczyny świata wiedzą doskonale, co ten moment oznacza. No, wiedzą europejskie dziewczyny i te z bardziej cywilizowanych krajów świata…

Jestem zamężna dopiero od roku, tak więc dopiero niedawno zaczęłam poważną przygodę z gotowaniem. Dzień po ślubie człowiek uświadamia sobie, że od te pory trzeba samemu zadbać o to, by szanowny poślubiony miał co jeść, a i samej też należy czasem coś przekąsić. Bez jedzenia żyć się nie da.

Blog zaczęłam prowadzić jeszcze później. W zasadzie to są jego początki. Nosi on tytuł Kuchenne- nierewolucje. Rewolucja kojarzy się zazwyczaj z jakąś gwałtowną i nagłą zmianą, a u mnie czegoś takiego nie ma. Przepisy są proste, nie jestem Magdą Gessler (choć ją podziwiam) i nie robię przewrotu do góry nogami. Moje dania są proste, zwykłe, takie jak u początkującej żony/gospodyni domowej. Znajdziecie u mnie przepisy na najpopularniejsze dania (nie tylko polskie), ale także moje przemyślenia i osobiste upodobania jeśli chodzi o kuchenny wystrój, bowiem kuchnia to nie tylko potrawy. To także wygląd mebli, funkcjonalność, ciekawe aranżacje i pomysły.

Zapraszam zatem do odwiedzania i wyrażania swych opinii.

Autorka

W kategorii: Komentarze: Dodaj swoją opinię »


Copyright © 2012 Kuchenne Nierewolucje