ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE


Grudzień 25th, 2014 utworzone przez: Aneta

WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE  ŻYCZENIA WESOŁYCH, SPOKOJNYCH I CIEPŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, SPĘDZONYCH W GRONIE NAJBLIŻSZYCH ORAZ SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ W NOWYM 2015 ROKU 🙂 A ATEISTOM ŻYCZĘ MIŁEGO WYPOCZYNKU I SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ 🙂

świąteczna choinka

Świąteczna choinka
(zdj. z www.playbuzz.com)

Życzenia na Wielkanoc 2014


Kwiecień 19th, 2014 utworzone przez: Aneta

WSZYSTKIM NARAZ I KAŻDEMU Z OSOBNA SKŁADAM SERDECZNE ŻYCZENIA SPOKOJNYCH, RADOSNYCH I CIEPŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH W GRONIE RODZINNYM LUB JAKIMKOLWIEK INNYM A ATEISTOM ŻYCZĘ MIŁEGO WYPOCZYNKU 🙂 🙂 🙂 życzę ja, czyli autorka bloga

Wielkanocne zające w trawie z pisankami

Wielkaocne zające w trawie
(zdj. z www.happyholidays2014.com)

Naleśniki z mięsem i groszkiem


Październik 26th, 2013 utworzone przez: Aneta

Naleśniki z mięsem i groszkiem to prosty i szybki pomysł na obiad. Zaczęło się od tego, że postanowiliśmy zrobić sobie naleśniki, ale chcieliśmy dodatkowo jakiegoś konkretnego wkładu, bo samymi naleśnikami człowiek się za bardzo nie naje. (więcej…)

Makaron z sosem pieczarkowym z kurczakiem


Maj 1st, 2013 utworzone przez: Aneta

Pomysł na makaron z sosem pieczarkowym z kurczakiem, przyznaję, złapałam z telewizji, a konkretnie z reklamy. Reklama dotyczyła wprawdzie gotowej już potrawy instant, ale sposób jej przygotowania był tak prosty, że postanowiłam zrobić własną, jak to się mówi w eleganckim świecie- lepsiejszą 😉 wersję, czyli naturalną. (więcej…)

Naleśniki zawijane z serem i parówką


Luty 11th, 2013 utworzone przez: Aneta

Naleśniki zawijane z serem i parówką to brzmi może nieco dziwnie, ale za to bardzo dobrze smakuje. Wbrew pozorom nie jest to taki typowy naleśnik z serem białym, ale z żółtym. (więcej…)

Tagi: , W kategorii: Z mąki i nabiału Komentarze: 1 komentarz »

Naleśniki z farszem mięsnym


Styczeń 3rd, 2013 utworzone przez: Aneta

Oglądając jakiś czas temu „Podróże kulinarne” Roberta Makłowicza natknęłam się na fantastyczny i prosty przepis na pyszny obiad- naleśniki z farszem pieczarkowo- mięsnym. Nie było to jednak aż tak pospolite danie jak sobie wyobrażamy, więc postanowiłam je zrobić. (więcej…)

Makaron z brokułami i szynką


Grudzień 3rd, 2012 utworzone przez: Aneta

Któregoś dnia znalazłam przepis na niesamowite i pyszne danie –  makaron z brokułami i szynką. Mając już dość jedzenia na okrągło mięsa i kotletów postanowiłam poeksperymentować i zrobić taki makaron. (więcej…)

Tagi: , W kategorii: Z mąki i nabiału Komentarze: komentarze 2 »

Kotlety z ryżu w sosie z pomidorów


Grudzień 2nd, 2012 utworzone przez: Aneta

Przepis na kotlety z ryżu w panierce znalazłam w prosty sposób, a mianowicie na opakowaniu ryżu 🙂 Po przeczytaniu stwierdziłam, że zrobienie kotletów z ryżu nie przedstawia sobą wielkiej filozofii i postanowiłam je zrobić, ale dodałam do tego jeszcze pomidorowy sos. (więcej…)

Tagi: W kategorii: Z mąki i nabiału Komentarze: Dodaj swoją opinię »

Makaron po chłopsku


Wrzesień 6th, 2012 utworzone przez: Aneta

Makaron po chłopsku to danie, które pojawiło się na naszym stole w efekcie eksperymentu połączonego z lenistwem. Nie chciało nam się za bardzo gotować i postanowiliśmy kupić coś gotowego z tzw. garmażerki. Chcieliśmy najpierw łazanki, ponieważ są przepyszne i nastawieni na sukces ruszyliśmy do sklepu. (więcej…)

Tagi: W kategorii: Z mąki i nabiału Komentarze: Dodaj swoją opinię »

Racuchy z jabłkami


Wrzesień 4th, 2012 utworzone przez: Aneta

Racuchy z jabłkami to sztandarowe danie mojego męża. I nie mówię tu o pałaszowaniu, co się rozumie samo przez się, ale o przygotowywaniu. Mój mąż wprost uwielbia stać przy kuchni i babrać się w cieście i cukrze pudrze. Nie mówię już o tym, jak wygląda wtedy nasza kuchnia. Jest słodko… 😉 (więcej…)Copyright © 2012 Kuchenne Nierewolucje